Zespół OSHEE World Expedition

Organizacja OSHEE World Expedition nie byłaby możliwa bez ogromnej grupy ludzi, którzy poświęcili swój czas, umiejętności i pieniądze, by nas wesprzeć. Załoga, która w maju wsiądzie na pokład OSHEE, to przecież tylko czubek góry lodowej, której ponad 90% pozostaje niewidoczne dla oka.

W życiu, tak jak w sporcie, o sukcesie decyduje zawsze zespół.

Bardzo wiele zawdzięczamy osobom, które na jachcie będą przebywać tylko krótkimi etapami, na co dzień realizując stojące przed nimi wyzwania w innych sferach życia. To one wielokrotnie motywowały nas i wspierały w pierwszych, najmniej wdzięcznych momentach przygotowań. Wiele z nich będzie służyć nam swoją wiedzą i doświadczeniem także z brzegu, zapewniając bieżące wsparcie wyprawy. Inne będą uczyć nas i bawić, odwiedzając nas podczas wybranych etapów podróży.

Ekspedycja "RATrejs. Dookoła świata" - zespół ekspedycji

Partnerzy to też zespół OSHEE World Expedition

Nie można zapominać, że rozpędu naszym działaniom organizacyjnym nadali patroni honorowi. Władze Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Żeglarskiego zaufały nam i pozwoliły zainspirować się naszymi marzeniami. To one, wespół z Polską Organizacją Turystyczną, która udzieliła nam prawa używania logo promocyjnego “Polska”, zwiększyły naszą wiarygodność. To zaufanie legło zaś u podstaw współpracy z pozostałymi partnerami podczas OSHEE World Expedition.

Dzięki pozyskaniu patronów medialnych, z National Geographic Traveler i Travel Channel na czele, docieramy do ogromnej liczby czytelników prasy, portali internetowych i mediów społecznościowych. W ten sposób możemy nie tylko na bieżąco relacjonować naszą wyprawę, ale mamy także narzędzia do efektywnego wspierania Waszych najciekawszych projektów.

Wreszcie OSHEE, nasz sponsor tytularny, gwarantuje nam możliwość działania z imponującym rozmachem.

“Nie wszyscy ci, którzy wędrują, są pogubieni.” JRR Tolkien

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi patronami medialnymi i sponsorami oraz do korzystania z ich usług. To dzięki takim firmom, nasze – i Wasze – marzenia nabierają rzeczywistych kształtów!