Załoga OSHEE

Załoga Nautilusa - BłażejBłażej

Od małego nie umiał wybrać między Piotrusiem Panem, Tomkiem Wilmowskim, Kapitanem Nemo i Kapitanem Bloodem. Pewnie stąd przyszedł mu do głowy pomysł organizacji OSHEE World Expedition. Pasjonat sportów ekstremalnych oraz egzotycznych podróży. W czasie wyprawy odpowiada za wszystko, co inni nazywają problemami, a on – wyzwaniami. Przed wejściem na pokład założyciel kancelarii adwokackiej i freelancer w branży PR. Kapitan OSHEE.

“Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży.”

Przeczytaj wpisy Błażeja na blogu.


Załoga Nautilusa - MarcinMarcin

To on był pierwowzorem postaci Inspektora Gadgeta i MacGyvera. Podróżnik, sportowiec, człowiek instytucja. Nie zna wyrażenia “nie da się”. Z wrodzoną gracją obsłuży jacht, ale też – jeśli będzie potrzeba – zbuduje paralotnię i naprawi motocykl. Wcześniej współprowadził jedną z popularnych trójmiejskich klubogalerii. Remont OSHEE odbywał się pod jego czujnym okiem. W czasie OSHEE World Expedition połączenie bosmana, pierwszego oficera oraz omnibusa.

“Nie podążaj tam, gdzie wiedzie ścieżka. Pójdź tam, gdzie jej nie ma i wytycz szlak.”

Przeczytaj wpisy Marcina na blogu.

Ekspedycja "RATrejs. Dookoła świata" - załoga Nautilusa

Załoga Nautilusa - KorneliaKornelia

Nawigator po zdradliwych wodach Cieśniny Mesyńskiej, między mityczną Scyllą i Charybdą – pomysłami Błażeja i Marcina. Wcześniej specjalistka od PR eventowego, pracująca jako freelancer dla największych agencji PR. Spędziła kilka lat za granicą, podróżując i pracując jako instruktor nurkowania. Fanka narciarstwa oraz świeżo upieczony jachtowy sternik morski. W czasie OSHEE World Expedition będzie wyrocznią w zakresie osłony medycznej i aprowizacji. Nasz głos rozsądku.

“Przygody są niebezpieczne? Spróbuj rutyny – ona jest śmiercionośna.”

Przeczytaj wpisy Kornelii na blogu.


Załoga Nautilusa - MagdaMagda

Cały gang Wojowniczych Żółwi Ninja w jednym ciele. Wrażliwość i wyobraźnia Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Donatella i Rafaela Santiego zaklęte w jednym duchu. Szczęśliwa Mama, fascynatka kultury i odmiennych kultur, pasjonatka podróży. W epoce przedwyprawowej trener osobisty w Londynie i specjalistka od reklamy. Razem z pięcioletnią Hanią przekona Was podczas OSHEE World Expedition, że niemożliwe nie istnieje.

“Lepiej dobrze podróżować niż dotrzeć do celu.”

Przeczytaj wpisy Magdy na blogu.


AndrzejAndrzej

Operator filmowy i fotograf, entuzjasta sportów oraz podróży backpackerskich. Specjalista z zakresu fotografii i filmów promocyjnych. Studiował produkcję filmową w prestiżowym angielskim Arts University Bournemouth i w Szkole Filmowej w Łodzi oraz w Akademii Fotografii w Warszawie. W czasie ekspedycji będzie odpowiadał za oprawę fotograficzną, wsparcie operatora filmowego oraz nadzór nad montażem materiałów filmowych.


Adam

Adam

Operator filmowy, montażysta i fotograf, były zawodowy sportowiec w sztukach walki z międzynarodowymi sukcesami, fascynat podróży backpackerskich. Tworzy filmy reklamowe i promocyjne dla klientów na terenie całej Polski, a wcześniej w Anglii. Studiował produkcję filmową w prestiżowym angielskim Arts University Bournemouth i Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. W czasie ekspedycji będzie odpowiedzialny za oprawę filmową oraz montaż.