Zespół OSHEE World Expedition

Organizacja OSHEE World Expedition nie byłaby możliwa bez ogromnej grupy ludzi, którzy poświęcili swój czas, umiejętności i pieniądze, by nas wesprzeć. Załoga, która w maju wsiądzie na pokład OSHEE, to przecież tylko czubek góry lodowej, której ponad 90% pozostaje niewidoczne dla oka.

W życiu, tak jak w sporcie, o sukcesie decyduje zawsze zespół.

Bardzo wiele zawdzięczamy osobom, które na jachcie będą przebywać tylko krótkimi etapami, na co dzień realizując stojące przed nimi wyzwania w innych sferach życia. To one wielokrotnie motywowały nas i wspierały w pierwszych, najmniej wdzięcznych momentach przygotowań. Wiele z nich będzie służyć nam swoją wiedzą i doświadczeniem także z brzegu, zapewniając bieżące wsparcie wyprawy. Inne będą uczyć nas i bawić, odwiedzając nas podczas wybranych etapów podróży.

Ekspedycja "RATrejs. Dookoła świata" - zespół ekspedycji

Partnerzy to też zespół OSHEE World Expedition

Nie można zapominać, że rozpędu naszym działaniom organizacyjnym nadali patroni honorowi. Władze Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Żeglarskiego zaufały nam i pozwoliły zainspirować się naszymi marzeniami. To one, wespół z Polską Organizacją Turystyczną, która udzieliła nam prawa używania logo promocyjnego “Polska”, zwiększyły naszą wiarygodność, która legła u podstaw współpracy z pozostałymi partnerami podczas OSHEE World Expedition.

Dzięki pozyskaniu patronów medialnych, z National Geographic Traveler i Travel Channel na czele, docieramy do ogromnej liczby czytelników prasy, portali internetowych i mediów społecznościowych. W ten sposób możemy nie tylko na bieżąco relacjonować naszą wyprawę, ale mamy także narzędzia do efektywnego wspierania Waszych najciekawszych projektów.

“Nie wszyscy ci, którzy wędrują, są pogubieni.” JRR Tolkien

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi patronami medialnymi i sponsorami oraz do korzystania z ich usług. To dzięki takim firmom, nasze – i Wasze – marzenia nabierają rzeczywistych kształtów!