Współpraca z OSHEE World Expedition

Dzięki wsparciu wyjątkowych partnerów, OSHEE World Expedition jest wyjątkowym projektem.

Naszymi patronami honorowymi jest Polski Komitet Olimpijski i Polski Związek Żeglarski. Ponadto Polska Organizacja Turystyczna udzieliła nam prawa używania logo promocyjnego “Polska”.

Głównymi partnerami merytorycznym i medialnym są National Geographic Traveler, wydawany na licencji Towarzystwa National Geographic, które jest najbardziej wpływową na świecie instytucją promującą wiedzę i odkrycia geograficzne i przyrodnicze oraz telewizja Travel Channel z Grupy TVN / Scripps Networks Interactive. Współpracujemy też z prawie 30 patronami medialnymi, którzy będą publikować miesięczne relacje z wyprawy. Dzięki temu jesteśmy obecni w prasie, internecie i mediach społecznościowych, które są czytane przez prawie 10 milionów użytkowników miesięcznie. Nasi partnerskie redakcje wydają najbardziej poczytne i opiniotwórcze tytuły w kategoriach podróże, sport, gadżety i styl życia, z uwzględnieniem właściwie wszystkich głównych źródeł dotyczących żeglarstwa i sportów ekstremalnych.

Naszym sponsorem tytularnym jest OSHEE, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, lider rynku napojów funkcjonalnych, przeznaczonych dla osób hobbystycznie i zawodowo uprawiających różne dyscypliny sportowe.

Współpraca z OSHEE World Expedition

Współpraca z OSHEE World Expedition

Dzięki inspirującym treściom i wpływowym partnerom medialnym, blog i media społecznościowe OSHEE World Expedition mogą być doskonałym miejscem do reklamy i promocji. Szczególnie ciekawe projekty możemy realizować przy użyciu marketingu kontekstowego i wirusowego, z aktywnym wykorzystaniem brandingu oraz lokowania marki i produktu. Budując wiarygodność i długoterminowe relacje z czytelnikami, angażujemy się jednak wyłącznie w projekty, które możemy promować z pełnym przekonaniem. Zapraszamy do współpracy!

“Znów na chodniku piętrzył się stos naszych wysłużonych walizek; czekała nas jeszcze dalsza droga. Ale co tam, droga to życie.” Jack Kerouac