Sponsoring OSHEE World Expedition

Przed nami pozostaje niezmiennie jedno wyzwanie – znaleźć sponsora tytułowego OSHEE World Expedition. Naturalnie mamy gotowe plany sfinansowania wyprawy w podstawowym zakresie bez dodatkowego udziału sponsora głównego. Tyle że nie mamy też żadnych wątpliwości, że praca w większym zespole będzie ciekawsza, a w tym projekcie drzemie na tyle duży potencjał, że w pełni uwolnić go można tylko wspólnie.

“Znów na chodniku piętrzył się stos naszych wysłużonych walizek; czekała nas jeszcze dalsza droga. Ale co tam, droga to życie.” Jack Kerouac

Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem sponsorskim OSHEE World Expedition lub możesz nas wspomóc w poszukiwaniach sponsora, przeczytaj kolejną sekcję tej strony i skontaktuj się z nami!
Zasięg medialny i sponsoring ekspedycji "RATrejs. Dookoła świata"

Zasięg medialny OSHEE World Expedition

Naszym głównym partnerem merytorycznym i medialnym jest National Geographic Traveler, wydawany na licencji Towarzystwa National Geographic. Jest ono największą i najbardziej wpływową na świecie instytucją naukową i edukacyjną o charakterze non profit, promującą wiedzę i odkrycia geograficzne i przyrodnicze. Współpracujemy też z prawie 30 patronami medialnymi, którzy będą publikować miesięczne relacje z wyprawy. Dzięki temu jesteśmy obecni w prasie, internecie i mediach społecznościowych, które są czytane przez prawie 10 milionów użytkowników miesięcznie. Współpracujące z nami redakcje wydają najbardziej poczytne i opiniotwórcze tytuły w kategoriach podróże, sport, gadżety i styl życia, z uwzględnieniem właściwie wszystkich głównych źródeł dotyczących żeglarstwa i sportów ekstremalnych.

Sponsoring ekspedycji "RATrejs. Dookoła świata"

Sponsoring OSHEE World Expedition

Prowadząc ostatni etap przygotowań do wyprawy, szukamy firm zainteresowanych sponsoringiem OSHEE World Expedition. Umowy o wsparcie, podobnie jak umowy o patronat medialny, co do zasady zawieramy w formie pisemnej. W ten sposób gwarantujemy realizację naszych zobowiązań promocyjnych również po otrzymaniu świadczeń od sponsorów.  Niezależnie od typowej reklamy, w naszym projekcie oferujemy przede wszystkim unikalne działania z zakresu marketingu treści i wirusowego, z aktywnym wykorzystaniem brandingu oraz lokowania marki i produktu. Budując wiarygodność i długoterminowe relacje z czytelnikami, angażujemy się wyłącznie w projekty, które możemy promować z pełnym przekonaniem. Sponsorom oferujemy ponadto możliwość udostępnienia wizerunku OSHEE World Expedition do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Możemy także gościć na pokładzie OSHEE przedstawicieli naszych partnerów – dziennikarzy, kontrahentów, pracowników czy klientów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami!