Inne Przygotowania

Jesteśmy OSHEE World Expedition!

Od dziś jesteśmy OSHEE World Expedition! #OSHEE #OSHEEworldexpedition

Kim jest OSHEE?

OSHEE jest liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce. Inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Stawia na świetny produkt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

OSHEE to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, ale jej produkty podbijają świat – jest obecna na ponad 40 rynkach zagranicznych na 4 kontynentach.

OSHEE jest brandem dla ludzi aktywnych. Są wśród nich osoby hobbystycznie lub zawodowo uprawiające różne dyscypliny sportowe oraz wszyscy, którzy podążają w życiu za aktualnymi trendami. Od dziś jesteśmy także i my!

OSHEE World Expedition

OSHEE to ludzie z pasją i doświadczeniem, kibicujący wszystkim tym, którzy stawiają sobie w życiu wyzwania. Dlatego marka wspiera wydarzenia sportowe i organizacje, które inspirują i niosą nadzieję na lepszą przyszłość. OSHEE szuka osób kierujących się w życiu właśnie takimi wartościami, prowadząc działania wspierające i dopingujące ambitnych sportowców-amatorów i najlepszych zawodowców.

Połączenie trendów, aktywności fizycznej oraz otwartego umysłu to wyróżniki Świata OSHEE, któremu bliskie są hasła: Żyj, Walcz, Zwyciężaj!

Może Ci się także spodobać...

1 komentarz

  • Reply
    Majeczka
    30 lipca 2017 at 11:35

    Wow gratulacje wyglada to wszystko fenomenalnie! Bede sledzic.

  • Napisz komentarz