Inne Przygotowania

Wybierz się dookoła świata ZA DARMO! [NIEAKTUALNE]

Marzysz o egzotycznych podróżach przez świat? Chcesz publikować w największych polskich mediach? Fascynują Cię sporty ekstremalne i chcesz ich spróbować? Teraz masz wyjątkową okazję zrobić to razem z nami i wybrać się dookoła świata ZA DARMO!

Kogo szukamy?

Szukamy pasjonatów filmu i fotografii, którzy posiadają doświadczenie w tworzeniu i są w stanie zapewnić najwyższą jakość kontentu filmowego i zdjęciowego. Wspólnie z nami będziesz odpowiedzialny za pisanie scenariuszy programów, a samodzielnie – za operatorkę, obróbkę i montaż materiałów. Priorytetem jest dla nas tworzenie filmów wideo, przeznaczonych do emisji w internecie i telewizji. Nie musisz być podróżnikiem, ani sportowcem. Wystarczy nam, że masz pasję, którą nas zarazisz i jesteś otwarty na ludzi i nowe wyzwania. Chcielibyśmy, żebyś dołączył do nas na przynajmniej pół roku. Jeśli urzekniesz nas swoimi umiejętnościami, postaramy się znaleźć na jachcie miejsce również dla Twojego chłopaka lub dziewczyny. Brzmi niesamowicie, prawda?

A dla Ciebie?

Udział w OSHEE World Expedition jako pełnoprawny członek załogi, bez konieczności pokrywania kosztów podróży. Będziesz publikować stworzone przez siebie filmy i zdjęcia na łamach najbardziej opiniotwórczych polskich mediów, włącznie z National Geographic Traveler i prawie 30 innymi mediami. Dotrzesz do prawie 10 milionów czytelników i internautów. Nauczysz się żeglować, nurkować, surfować, pływać na kite’ie. Będziesz miał do dyspozycji motocykle, paralotnie i rowery. Poznasz świat i zobaczysz nieprawdopodobne miejsca, które często dostępne są tylko z pokładu jachtu. Przeżyjesz przygodę swojego życia!

Dookoła świata za darmo!

Jak się zgłosić?

 1. Polub nasz profil na Facebooku.
 2. Udostępnij ten wpis na Facebooku – przycisk znajdziesz pod tym artykułem.
 3. Zaproś swoich znajomych do polubienia naszego profilu – w prawej kolumnie pod głównym zdjęciem na Facebooku znajdziesz opcję “Zaproś znajomych do polubienia tej strony.”
 4. Używając poniższego formularza, wyślij nam linki do co najmniej 3 swoich filmów i jednej galerii zdjęć z min. 25 zdjęciami oraz wypełnij pozostałe pola.
 5. Trzymaj kciuki – z wybranymi uczestnikami będziemy kontaktować się mailowo na bieżąco, prosząc o uzupełnienie szczegółowych informacji o doświadczeniu i dostępności, a następnie zaprosimy Cię na spotkanie z nami i być może wybranymi patronami medialnymi.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia. Pamiętaj, że wypływamy już za trzy miesiące, nie warto więc zwlekać. Wysłanie swojego portfolio nie zobowiązuje Cię do wzięcia udziału w wyprawie. Ostateczną decyzję podejmiemy wspólnie dopiero podczas spotkania. Jeśli naprawdę nas zainspirujesz, możemy zakończyć konkurs przed terminem!

Formularz zgłoszeniowy na wyprawę dookoła świata ZA DARMO!


Może Ci się także spodobać...

9 komentarzy

 • Reply
  Karyx
  11 kwietnia 2017 at 19:14

  Mam nadzieję, że piłka w grze, do 15 będzie i moje zgłoszenie… Filmy, foto, sprzęt filmowy, woda, wiatr… to ja;)

 • Reply
  Dominik
  23 marca 2017 at 10:12

  Filmy to moja pasja – zgłoszenie wysłane !!
  Jak się uda to kupuję sztormiak 🙂

 • Reply
  Jacek
  18 marca 2017 at 18:09

  mam podobne pytanie jak Michał. Nie zajmuję się filmem w związku z tym nie mogę w tym temacie nic pokazać. Natomiast jestem zawodowym fotografem i tutaj mogę sporo zaprezentować. Sporo podróżuję /mam na swoim koncie zaliczonych kilka ekstremalnych ekspedycji, od Afryki po Syberię. Poza tym uprawiam czynnie windsurfing, żeglarstwo, snowboard, kolarstwo górskie i wiele innych. Czy moje zgłoszenie będzie w ogóle wzięte pod uwagę, jeżeli podam tylko link do jakiegoś poddróżniczego reportażu fotograficznego ??? Pozdrawiam

  • Reply
   Błażej
   18 marca 2017 at 22:15

   Jacku, dziś stawiamy przede wszystkim na filmy. Ale nie wyrzucamy zgłoszeń do kosza i na pewno jeszcze nie raz będziemy Was na pokład Nautilusa zapraszać. Dlatego wysłanie swojego zgłoszenia może być mimo wszystko dobrym pomysłem – będziemy mogli po prostu o Tobie pamiętać przy innych okazjach 🙂 Pozdrawiamy!

 • Reply
  Mazz
  13 marca 2017 at 20:00

  Pasji zadnych to ja moze, nie mam ale za to jaka sile przetrwania!! Wode na pustyni znajde
  I ugotuje na zapalniczce ?

 • Reply
  Łukasz Montygierd-Łoyba
  13 marca 2017 at 12:28

  Ahoj wesoła przygodo !!! :))) Do zobaczenia na szlaku!

  • Reply
   Błażej
   13 marca 2017 at 13:00

   Czego Tobie i nam życzymy! 🙂

 • Reply
  Michał
  9 marca 2017 at 16:57

  Witam, czy filmy są obowiązkowe? Zajmuje się przede wszystkim fotografia więc chciałbym sprawować taką role 🙂

  • Reply
   Błażej
   9 marca 2017 at 19:11

   Filmy to ogromny plus, ale daleko niewystarczający 🙂 Zatem zapraszamy do zgłoszenia się – skontaktujemy się pewnie z Wami wszystkimi! Dzięki za zainteresowanie 🙂

  Napisz komentarz