Inne Przygotowania

Dołącz do załogi OSHEE World Expedition! [NIEAKTUALNE]

Marzysz o wielkiej przygodzie i nie boisz się wyzwań? Masz umiejętności techniczne, które są niezbędne w rejsie dookoła świata? Pasjonują Cię sporty ekstremalne i chcesz ich spróbować? Dołącz do załogi OSHEE World Expedition i zrealizuj swoje marzenia!

O co chodzi?

OSHEE World Expedition to 3,5-letnia polska ekspedycja dookoła świata, podczas której odwiedzimy najtrudniej dostępne i najpiękniejsze zakątki Ziemi. Naszym środkiem transportu jest pełnomorski jacht żaglowy, z pokładu którego będziemy prowadzić eksplorację lądu i strefy przybrzeżnej – także pod wodą i w powietrzu. Przez całą wyprawę towarzyszyć będzie nam dwóch zawodowych operatorów filmowych.

Głównymi partnerami merytorycznymi i medialnymi wyprawy są National Geographic Traveler i Travel Channel. Partnerem tytularnym ekspedycji jest OSHEE.

Kogo szukamy?

Poszukujemy bosmana / mechanika, który dołączy do załogi OSHEE World Expedition na wybrane etapy lub całość wyprawy. Bosman będzie odpowiedzialny za przygotowanie jachtu do kolejnych etapów rejsu, nadzór nad jego stanem technicznym oraz jego bieżącą konserwację i naprawy. Wymarzony kandydat będzie dobrze znał zagadnienia związane z elektryką oraz rozumiał co najmniej podstawy mechaniki silnikowej, hydrauliki i obsługi spawarki. Duże doświadczenie czysto żeglarskie nie jest wymagane, ale będzie ogromnym atutem.

OSHEE World Expedition

Co oferujemy?

Wybranej osobie zapewniamy udział w OSHEE World Expedition jako pełnoprawny członek załogi, bez konieczności pokrywania jakichkolwiek bieżących kosztów podróży. Razem z nami poznasz świat, będziesz uprawiał sporty ekstremalne i zobaczysz nieprawdopodobne miejsca, które często dostępne są tylko z pokładu jachtu. Przeżyjesz przygodę swojego życia!

Jak się zgłosić?

1. Nie czekaj – wypływamy już za miesiąc,
2. Udostępnij ten artykuł na Facebooku,
3. Wypełnij i wyślij poniższy formularz,
4. Polub nasz profil na Facebooku,
5. Trzymaj kciuki – z wybranymi uczestnikami będziemy kontaktować się na bieżąco.

Wypływamy na przełomie sierpnia i września z Polski.

 

Formularz zgłoszeniowy


 

 

OSHEE World Expedition

OSHEE World Expedition

Może Ci się także spodobać...

Brak komentarzy

Napisz komentarz