Inne Przygotowania

Cisza w eterze – przerwa w komunikacji

Przerwa w przygotowaniach czy w tylko przerwa w komunikacji? Na pewno wielu z Was zadawało sobie to pytanie. Dlatego winni jesteśmy Wam kilka odpowiedzi!

Gdzie jesteśmy?

Cóż, jesteśmy nadal w… stoczni w Darłowie! Nie tak łatwo opuścić ojczysty kraj 😉

Kiedy wypływamy?

Szykujemy się do wypłynięcia jak tylko miną wiosenne burze, najpewniej w okolicach połowy maja 2018 roku. Będziemy ruszać z Darłowa, choć nie wykluczamy zmian w ostatniej chwili – być może będzie to Trójmiasto. Na pewno wcześniej będziemy też organizować pożegnalną imprezę – prawdopodobnie w długi weekend majowy.

Wyruszamy przez Bornholm i Cieśniny Duńskie w kierunku norweskich fiordów.

Skąd taka decyzja?

Z rozmów z osobami, którym ufamy i które nam zaufały – wszyscy nas wstrzymywali, podkreślając że pośpiech jest najgorszym doradcą. Nie chcieliśmy uzupełniać załogi losowymi osobami na ostatnią chwilę i ruszać w podróż nie w pełni sprawdzonym jachtem – w dodatku w ciężką, jesienną pogodę.

Wypływając na wiosnę pozapinamy wszystko na ostatni guzik oraz będziemy mieli wystarczająco dużo czasu, żeby prowadzić dla Was filmowe relacje już od samego startu.

Co z załogą?

Rośniemy w liczbę i siłę! Dołączyli do nas nowi członkowie załogi, których wkrótce Wam przedstawimy. Są wśród nich doświadczeni żeglarze, kapitanowie i oficerowie na żaglowcach, kaphornowcy, podróżnicy walczący o zdobycie Korony Ziemi – wspaniali, interesujący ludzie, którzy ciekawość i pasję do poznawania świata dzielą razem z nami!

Do naszego zespołu patronów dołączyła też telewizja Travel Channel z grupy TVN!

Co robimy?

Czyli zdecydowanie przerwa w komunikacji, a nie w przygotowaniach. To zbyt fajny projekt, żeby nie zrobić go na 110% możliwości, prawda?

Może Ci się także spodobać...

Brak komentarzy

Napisz komentarz